Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Bożonarodzeniowych

W dniu 16 grudnia 2013r. w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbył się III Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Bożonarodzeniowych, zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie, w którym jako zaproszeni goście wzięli udział uczniowie III klasy TUF wraz z wychowawcą – Hanną Wardeńską.

Gości i uczestników konkursu przywitał dyrektor ZSS w Jarocinie- pan Grzegorz Maćkowiak, który przedstawił jury oceniające przedstawienia. Kolejno zaprezentowali się : Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu; klasy specjalne przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Żerkowie; Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie; Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrzeszowie; Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jarocinie. Wszystkie przedstawienia były nagradzane gromkimi brawami, jednak należało podjąć decyzję konkursową, dlatego jury udało się na obrady, a widzowie mogli posłuchać kolęd w wykonaniu Drużyny Harcerskiej przy ZSS w Jarocinie.

Nadeszła wreszcie oczekiwana chwila- uczestnicy III Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Bożonarodzeniowych zostali zaproszeni na scenę, gdzie przewodnicząca jury - pani Hanna Wagner odczytała werdykt:

I miejsce - klasy specjalne przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Żerkowie,

II miejsce - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrzeszowie,

III miejsce - Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie, Wyróżnienie - Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jarocinie.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie podziękowano za duży wkład pracy w przygotowania przedstawień i wprowadzenie w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd