Widowisko multimedialne "95"

27 grudnia uczniowie naszej szkoły z klas wojskowych i policyjnych wzięli udział w widowisku multimedialnym „95” w reżyserii Tomka Jankowskiego, które było także podsumowaniem projektu „Odkryj Bohatera”, realizowanego przez ostatnich kilka miesięcy przez Fundację 750-lecia Jarocina. Wspomnienia walczących w powstaniu mieszkańców Ziemi Jarocińskiej, dopełnione rockową muzyką – specjalnie napisanymi na tę okoliczność piosenkami - oraz liczne performance, stworzyły niezwykłą opowieść, o tym co działo się w Jarocinie 95 lat temu.