Mistrzostwa Powiatu w szachach

W dniu 17-01-2014 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach drużynowych. W zawodach wzięły udział tylko trzy szkoły: I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Szkołę reprezentowali Małgorzata Zielińska, Przemysław Zieliński, Paweł Szymczak i Mikołaj Mielcarek pod okiem nauczyciela Przemysława Fatygi.

Liczba biorących udział szkół w turnieju z naszego powiatu potwierdza, że gra w szachy nie jest tak popularna wśród uczniów jak inne dyscypliny sportowe. Emocji było naprawdę wiele, nie uniknęliśmy potu i stresu ale ostatecznie turniej zakończyliśmy na drugim miejscu co kwalifikuje nas do zawodów na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 29-01-2014 więc trzymajcie kciuki! A tak na marginesie jest to pierwszy taki sukces drużyny z naszej szkoły od wielu lat.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd