Wigilia w "Dwójce"

„Boże Narodzenie – piękne rodzin zbratanie
Jak tylko bliscy otoczą w krąg,
podczas gdy się kruchy opłatek łamie
w gronie dobrych życzeń na Nowy Rok”.

W Święta Bożego narodzenia dzielimy się z innymi tym, co w nas najlepsze, chowamy urazy i pokazujemy swą dobroć. W naszej szkole obchodziliśmy 20 grudnia. Po raz pierwszy miało to miejsce nie tylko w klasach, ale z całą społecznością szkolną.

Na wigilię przybyli zaproszeni goście, rodzice, grono pedagogiczne i uczniowie. Na placu przed szkołą wspólnie kolędowaliśmy, dzieliliśmy się opłatkiem a także spożyliśmy symboliczne potrawy wigilijne.

W organizacji jak zwykle można było liczyć na zaangażowanie młodzieży, ale również Rady Rodziców.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!