Finał Wojewódzki XV Licealiady

Dnia 29 stycznia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Zbąszyniu odbył się Finał Wojewódzki XV Licealiady w drużynowych szachach. Brały w nim udział szkoły z całego województwa Wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w następującym składzie: Małgorzata Zilińska, Martyna Krajewska, Przemysław Zieliński (kapitan), Paweł Szymczak, Mikołaj Mielcarek oraz Michał Fladung pod opieką Przemysława Fatygi.

Zawody ukończyliśmy na 31 miejscu, ale jak na debiut naszej szkoły w zawodach na szczeblu wojewódzkim jest to całkiem dobry wynik, zważywszy że w całym województwie Wielkopolskim jest około 500 szkół ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy wszystkich chętnych na dodatkowe zajęcia z gry w szachy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!