VII Ogólnopolski Konkurs Mechaniczny

Dnia 30 stycznia 2014 roku odbył się w naszej szkole I etap VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MECHANICZNEGO. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas technikum mechanicznego. W trakcie konkursu uczniowie rozwiązywali test zawierający pytania otwarte i zamknięte obejmujące zagadnienia z dziedziny mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn, termodynamiki, elektrotechniki i automatyki. Na etapie szkolnym najlepsze wyniki uzyskał Adam Filipiak z klasy III TMpp.

Konkurs jest wynikiem współpracy Zespołu Szkół Technicznych w Płocku i Politechniki Warszawskiej - Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w Płocku, a jego celem jest propagowanie nauk z dziedziny techniki. Honorowy patronat sprawują Prezydent Miasta Płocka i Kuratorium Oświaty w Warszawie. Drugi etap konkursu odbędzie się w Płocku.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd