Konkurs plastyczny „Pracuj bez stresu – pracuj bezpiecznie”

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość pokazania swoich zdolności plastycznych w konkursie „Pracuj bez stresu – pracuj bezpiecznie” zorganizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu.

Najlepsze prace naszych uczniów zostały wysłane do Poznania. Były to plakaty uczennic: Magdaleny Frankowiak z klasy II TH/TMpp oraz Ilony Stachowiak z klasy I TUF.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa nagrodziła autorów najciekawszych prac popularyzujących problematykę bezpieczeństwa i higieny pracy. Przyznała nagrodę specjalną za pomysł, zawartość merytoryczną i oryginalne wykonanie Ilonie Stachowiak, uczennicy naszej szkoły. Podsumowanie konkursu „Pracuj bez stresu – pracuj bezpiecznie” odbyło się 28.01.2014 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Poznaniu.

Nagrody laureatom wręczyła Stanisława Ziółkowska, okręgowy inspektor pracy w Poznaniu.