Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 7 marca 2014 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 9 osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych uzyskując bardzo wysoki noty punktowe. W wyniku zaciętej rywalizacji i dogrywki o drugie miejsce, zwyciężył Michał Wojtczak, tylko nieznacznie pokonał Damiana Pacholaka. Obaj uczniowie ZSP 2 zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd