Pokaz fryzur

30 stycznia 2014r. w naszej szkole odbył się pokaz fryzur karnawałowych i awangardowych dla rodziców, którzy przybyli tego dnia na wywiadówki. Utalentowani i ambitni uczniowie z klas fryzjerskich: ITUF, II TUF, III TUF, I e i II e zaprezentowali swoje dzieła na głowach modelek w dwóch kategoriach: fryzury karnawałowe oraz fryzury awangardowe. Przyszli fryzjerzy debiutowali przed Dyrekcją, Rodzicami i Nauczycielami. Za swój trud i wkład zostali nagrodzeni brawami,… a może nawet zyskali pierwszych klientów.

Zachęcamy do podziwiania fryzur w galerii.

Nauczycielki przedmiotów fryzjerskich: Renata Ziółkowska, Anna Mikołajczak, Katarzyna Gruchot