Akcja Wesołych Ogrodników

W ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW ok. 80 wolontariuszy naszej szkoły kolejny raz będzie zbierać pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń - młodym ludziom oraz dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Akcję rozpoczynamy w niedzielę 23.03.2014r.

W programie m.in.: w godzinach rannych zbiórka pieniędzy w różnych miejscowościach przy kościołach, od godz. 14 w HALI SPORTOWEJ przy ZS nr 5 rozgrywki w „dwa ognie - kutego” - gdzie swoją sprawność fizyczną zaprezentują nasi nauczyciele, kolejne atrakcje to występy naszych uczniów - JI JITSU, TAKWENDO, TANIEC NOWOCZESNY oraz CZIRLIDERKI.

Piknik wieczorny z FIRE SHOW, na parkingu przy Aquaparku ok. godz. 19, uatrakcyjni występ Jonasza Pakulskiego - TRIAL ROWEROWY - skoki na rowerze.

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd