Ogólnopolski konkurs językowy na kartkę z pamiętnika

Nasza szkoła bierze udział w konkursie „kartka z pamiętnika”. Zadanie polega na tym, aby napisać kartkę z pamiętnika w języku angielskim lub niemieckim. Uczniowie logują się na stronie internetowej konkursu i w ten sposób zgłaszają swoje prace. Termin zgłaszania prac upływa 31.03.2014. Atrakcyjne nagrody m.in.: kursy językowe w Niemczech i Wielkiej Brytanii czekają!

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkurs Językowego jest Szkoła Języków Obcych GLOSSA. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu można znaleźć na stronach:

Day by Day - www.glossa.pl/daybyday

Tag für Tag - www.glossa.pl/tagfurtag

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Nauczyciele Języków Obcych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd