Konkurs na film (spot) reklamowy "Szkoła oczami ucznia"

Celem konkursu jest promocja szkoły skierowana do absolwentów gimnazjów a także nabycie (doskonalenie) umiejętności posługiwania się nowoczesnymi instrumentami promocji i marketingu. Przedstawione filmy nie mogą być dłuższe niż 3 minuty. Zalecany jest format obrazu 16:9.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: zapoznanie się z regulaminem konkursu, złożenie formularza zgłoszeniowego (druki do pobrania w sekretariacie) i dostarczenie filmu na płycie DVD do 4 kwietnia 2014r. do sekretariatu szkoły.

Opiekunami konkursu są Anna Woźniak oraz Jacek Adamczak, którzy także służą pomocą.