KREW DLA UKRAINY

Plakat25 marca 2014r. (wtorek) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 od godziny 8:15 do 12:00 odbędzie się kolejna akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem "KREW DLA UKRAINY". Do akcji może przystąpić młodzież pełnoletnia, za okazaniem dowodu osobistego. Chętni uczniowie mogą zapisać się u p. Lidii Szybiak - pielęgniarki szkolnej oraz p. Jacka Adamczaka

Ze względów organizacyjnych przyjęto, że młodzież ZSP nr 2 oddaje krew w godzinach od 8:15-10:00, młodzież ZSP nr 1 od 10:00-12:00.

Uczniowie, którzy uczestniczyli w poprzedniej akcji HDK w naszej szkole, proszeni są o odbiór legitymacji honorowych dawców krwi do dnia 25 marca 2014 godziny 8:00.

Zapraszamy...

Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd