Szkolenie MAHLE

W dniu 20 marca 40 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkoleniu prowadzonym przez przedstawiciela firmy MAHLE Polska Sp. z o.o. pana Macieja Hadrysia.

Najbliższą siedzibą firmy MAHLE jest Krotoszyn. Firma produkuje części samochodowych m.in.: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo- tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory, termostaty oraz turbiny.

Uczniowie klas: IITPS oraz IIID (mechanik pojazdów samochodowych), w czasie czterech godzin mieli możliwość zapoznać się z podstawową działalnością firmy MAHLE oraz: budową i eksploatacją części silnikowych oraz filtrów, nowymi produktami firmy: turbosprężarkami, przepływomierzami powietrza, termostaty,zasadami kontroli jakości swoich produktów.

Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość nie tylko poszerzyć swoje wiadomości, ale także otrzymali drobne gadżety i upominki MAHLE. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Współpracę z firmą MAHLE, jako przyszłym potencjalnym pracodawcą naszych uczniów, nawiązał i spotkanie przygotował pan Zbigniew Rychter – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!