Mała Pętelka

Po raz kolejny w Poznaniu 7 marca, odbyła się kolejna edycja konkursu fryzjerskiego "Mała Pętelka". Udział w niej wzięło 14 szkół z całej Polski. Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów, ponieważ pokazy mody połączone są z rywalizacją adeptów sztuki fryzjerskiej. Ogromnym atutem udziału w konkursie jest także możliwość wymiany doświadczeń między szkołami, a także pokazanie kreatywność i przedsiębiorczość młodych talentów.

Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej zaprezentowali łącznie ponad 100 fryzur. Do ścisłego finału przeszli tylko najlepsi, spośród których 9-osobowe jury wyłoniło zwycięzców Pięciu uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych i trafiło do pierwszej dziesiątki, byli to uczniowie : Piotr Bandyk klasa I F, Paulina Berlak klasa I TUF, Magdalena Wojtkowiak klasa II TUF, Agata Bakalarz klasa III TUF, Joanna Mąka klasa III TUF

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd