Konkurs na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Fryzjer

12 marca 2014r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru w Kaliszu odbył się Konkurs na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Fryzjer. Celem konkursu było wykazanie się umiejętnościami praktycznymi w warunkach zbliżonych do warunków pracy zawodowej.

Z naszej szkoły uczestniczyli w nim: Karina Kmieciak i Joanna Zięciak z klasy III TUF oraz Błażej Skałecki z klasy III f. Przyszli fryzjerzy musieli wykazać swoje umiejętności w dwóch konkurencjach. Pierwszą z nich było strzyżenie fryzury męskiej kreatywnej i stylizacja. Druga konkurencja dotyczyła uczesania i stylizacji modelki, odnosząc się do tematyki „Anioły i demony”. Fryzury wykonywane były na czas.

Nasi uczniowie znakomicie poradzili sobie w obu zmaganiach, czego dowodem jest V miejsce w kategorii Technikum Fryzjerskich zdobyte przez Joannę Zięciak, VI miejsce w tej samej kategorii zdobyte przez Karinę Kmieciak oraz V miejsce w kategorii Zasadniczych Szkół Zawodowych, które zdobył Błażej Skałecki.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!