Wizyta przedszkolaków

W marcu i kwietniu naszą szkołę odwiedziły dzieci z przedszkola w Rusku oraz z jarocińskiego Promyczka.

Przedszkolaki zobaczyły pracownię fryzjerską, elektryczną i hotelarską.

Dziewczynki były zachwycone wizytą u fryzjera. Chętnie kazały sobie czesać warkoczyki i malować paznokcie. Chłopcy, może z nieco mniejszym entuzjazmem podchodzili do czesania, ale za to zachwycili się pokazem objaśniającym zasady działania prądu, przygotowanym przez Pana Kazimierza Barłożyka.

W pracowni hotelarskiej szczególnie podobał im się pokój hotelowy i łazienka.

Natomiast w sali gimnastycznej, nauczyciele wychowania fizycznego urządzili dzieciom wielki plac zabaw.

Radości nie było końca!