XV Olimpiada Techniki Samochodowej

W dniu 22 marca na Politechnice Warszawskiej został przeprowadzony II etap XV Olimpiady Techniki Samochodowej. W zmaganiach wzięło udział ponad 450 uczniów z terenu całej Polski.

Drużyna, w składzie: Michał Wojtczak, Łukasz Grzelewski i Paweł Markiewicz (uczniowie Technikum Pojazdów Samochodowych) rozwiązywała testy z zakresu wiedzy motoryzacyjnej. Niestety, w tym roku jeszcze nie zajęli miejsc na podium.

Uczniowie wraz z opiekunem p. Zbigniewem Rychterem zapoznali się z wyposażeniem i zakresem realizowanych ćwiczeń dla studentów Politechniki Warszawskiej - wydział samochodów i maszyn roboczych.

Dodatkowo cała drużyna po konkursie zwiedzała Warszawę oraz Lotnisko Modlin.