MOTOR SHOW 2014

28 marca odbyła się wycieczka do Poznania na Motor Show 2014, w której wzięli udział uczniowie klas II TPS/TEN oraz III TPS. Targi Motor Show to największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce. Dużym zainteresowaniem naszych uczniów cieszyły się nie tylko bogato wyposażone samochody, motocykle i campery, ale również targi techniki motoryzacyjnej. Dzięki nim uczniowie mogli zapoznać się z nowinkami dotyczącymi naprawy i serwisowaniem pojazdów, oraz wyposażeniem warsztatów samochodowych.

Impreza zapewniała wiele atrakcji i emocji. Na zwiedzających czekały najnowsze premiery, najciekawsze modele, liczne konkursy oraz gwarancja dobrej zabawy. Bez wątpienia, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Opiekę nad młodzieżą podczas wycieczki sprawowali p. M. Mankiewicz – Wieczorek, p. K. Walczak oraz p. P. Fatyga