Noc Muzeów w Śmiełowie

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA NOC MUZEÓW W ŚMIEŁOWIE.

17.05.2014 podczas nocy muzeów przygotowano w Śmiełowie ogrom atrakcji: wystawa „Śmiełowski salon literacki”, wykład „Idea i dzieje salonu muzyczno – literackiego” (Małgorzata Ratajczak), spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem, Grupa Studnia – program słowno – muzyczno – taneczny na podstawie ballad Adama Mickiewicza, spotkanie z aktorem Olgierdem Łukaszewiczem, koncert muzyki salonowej w wykonaniu artystów Filharmonii Kaliskiej, ognisko i spacer po parku w Śmiełowie.

17 maja 2014 trzeba być w Śmiełowie! Nie może tam Ciebie zabraknąć. To będzie wyjątkowa, magiczna noc!!! Odważ się pojechać do Śmiełowa i na kilka godzin pobyć na salonach. Wstęp za darmo.

Chętni do wyjazdu mogę zgłaszać się do pani Hanny Wardeńskiej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!