Uroczystość zakończenia szkoły klas maturalnych

W dniu 25 kwietnia 2014 roku odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły absolwentom liceum i technikum ZSP nr 2. Uroczystość poprowadzili Klaudia Buchner z klasy II LOPP i Jakub Neyder z klasy III TMPP.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się pan Przemysław Musielak - członek zarządu Rady Powiatu Jarocińskiego, pan podinspektor Sławomir Adamczak - zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, pan kapitan Adam Nawrocki z 16 Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk, pan Sebastian Niedźwiecki z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, ojciec Joel Kokott - proboszcz parafii p.w. św. Antoniego w Jarocinie, pani Lidia Madalińska - przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSP nr 2, oraz nauczyciele z policji i wojska uczący w klasach mundurowych.

Szczególnie gorąco przywitano wychowawców klas maturalnych: p. Izabelę Wojtkowiak (III LOPP), p. Kamilę Krzyżanowską i p. Władysława Staśkiewicza (III LOW), p. Annę Czajkę (IV TH), p. Ilonę Suligę (IV TH/TEN) i p. Katarzynę Uniejewską (IV TPS/TE).

Nie zabrakło oklasków dla uczniów nagrodzonych. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
• z III LOPP: Patrycja Brylewska, Klaudia Gajewska, Sebastian Homa, Diana Kiełbasa, Katarzyna Kołodziej, Magdalena Masłowska, Marietta Matyjewicz, Agnieszka Płóciniczak, Natalia Szyszka, Pamela Ślugaj, Małgorzata Śpitalniak, Kamila Wiśniewska, Monika Piaskowska.
• z III LOW: Anna Jankowska, Anna Lewera, Dariusz Kluga, Anna Szymendera, Łukasz Twardowski, Michał Woźniak, Tobiasz Marzyński.
• z IV TH: Katarzyna Nawrocka, Alicja Sobczak, Weronika Wdowczyk.
• z IV TPS/TE: Tobiasz Ostoj. • nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce (IV TH/TEN): Magdalena Kurzawa, Paula Banasiak.

Nagrodę specjalną Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu za wysokie wyniki w nauce i udział w konkursach otrzymali Sebastian Homa (III LOPP) i Michał Woźniak (III LOW). Magdalena Machowska (III LOW) została nagrodzona za stuprocentową frekwencję. Ponadto, Sebastian Homa (III LOPP) otrzymał nagrodę za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły i godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i konkursach.

Pozostali uczniowie nagrodzeni za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły i udział w konkursach: Anna Witasik, Dawid Michniewski, Mateusz Baranek, Marcin Bączyk, Tobiasz Marzyński, Karol Szewczenko, Pamela Ślugaj, Dariusz Kluga, Michał Woźniak.

Uczniowie nagrodzeni za aktywny udział w życiu szkoły: Magdalena Kurzawa, Eryk Stenclik, Michał Masztalerz.

Uczniowie nagrodzeni za udział w zawodach sportowych i konkursach: Mateusz Komorniczak, Anna Lewera, Magdalena Masłowska.

Uczniowie nagrodzeni za reprezentowanie ZSP nr 2 w zawodach sportowych: Tomasz Antkowiak, Michał Konieczka, Łukasz Komorniczak, Tobiasz Konieczny, Adam Majusiak, Łukasz Twardowski, Joanna Krysztofiak, Anna Jankowska, Marta Kiel, Kamila Wiśniewska, Natalia Szyszka, Brygida Strumiłowska, Adrianna Brugger, Adam Wosiek, Patryk Bajka, Hubert Drzewiecki, Przemysław Zieliński.

Laureatkami pierwszego etapu VI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej zostały: • Katarzyna Nawrocka (1 miejsce), Marika Pruszkowska (2 miejsce), Magdalena Kurzawa (3 miejsce).

Kolejne wyróżnienia powędrowały do wolontariuszy i uczestników akcji "Wesołych Ogrodników" i "Pozytywnie Zakręceni": Jonasz Pakulski, Katarzyna Nawrocka, Katarzyna Binder, Edyta Jarych, Marta Wyremblewska, Marta Kowal, Marika Pruszkowska, Ewelina Jakubowska, Beata Lisowska, Eryk Stenclik, Magdalena Kurzawa, Kinga Łokietek, Ewa Dopierała, Anna Witasik, Klaudia Gajewska, Brygida Strumiłowska, Adrianna Brugger, Sylwia Golińska, Patrycja Brylewska, Małgorzata Śpitalniak, Sylwia Marczewska, Pamela Ślugaj.

Absolwenci (Michał Woźniak III LOW, Sebastian Homa III LOPP, Weronika Wdowczyk IV TH, Magdalena Kurzawa IV TH/TEN, Tobiasz Ostoj IV TPS/TE) złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar szkoły. Uczniowie ślubowali dalej pogłębiać wiedzę, wykorzystywać zdobyte umiejętności, krzewić ideały Eugeniusza Kwiatkowskiego, wypełniać obywatelskie powinności i bronić wolności człowieka. Rotę przyrzeczenia przeczytała Anna Lewera (III LOW). Nie zabrakło także życzeń od samorządu szkolnego (Małgorzata Leśniak II LOPP), podziękowań ze strony maturzystów (Patrycja Brylewska III LOPP), jak też chwili wspomnień i wzruszeń - prezentacji klas maturalnych i występu Anny Witasik.

Absolwenci - połamania piór na maturzesmile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!