Wielkanocne strojenie stołów

W dniu 14 kwietnia 2014 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się konkurs pod hasłem „Wielkanocne strojenie stołów”. Wzięło w nim udział 17 uczennic technikum hotelarskiego z ZSP nr 2 oraz 7 uczennic z Gimnazjum nr 3 w Jarocinie. Na najładniej przystrojony stół wielkanocny głosowali nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas gimnazjalnych wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce Natalia Banaszak i Mirela Witecka stół nr 3
II miejsce Agata Konieczna i Aleksandra Krawiec stół nr 1
III miejsce Natalia Drewniak, Sandra Piechota i Olga Sroczyńska stół nr 2.

Wśród uczennic naszej szkoły zwyciężyły:
I miejsce Karolina Sobczak i Paulina Biernacka (kl. III TH/TEN) – stół nr 4
II miejsce Magdalena Frankowiak i Monika Sójka (kl. II TH/TM) – stół nr 3
III miejsce Miranda Wyduba i Łucja Szyszka (kl. II TH/TM) – stół nr 5

Nagrody dla zwycięzców konkursu ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie oraz Rada Rodziców ZSP nr 2.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów, a nauczycielom i uczniom naszej szkoły dziękujemy za udział w głosowaniu.