Rocznica pomordowania policjantów Policji Państwowej

14 maja 2014 roku klasa I LOPPA oraz poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających 74 rocznicę pomordowania policjantów Policji Państwowej województwa wielkopolskiego II RP. Uczniowie brali udział w uroczystej mszy świętej w Kościele Garnizonowym w Poznaniu, którą poprzedził przegląd pododdziałów. Uroczystość zakończył apel poległych, salwy honorowe oddane przez kompanię reprezentacyjną Policji oraz złożenie wiązanek kwiatów pod Pomnikiem Pomordowanych Policjantów II RP Województwa Wielkopolskiego.