Szlaban na głupotę! Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj”

Dnia 23 maja 2014 roku uczniowie klas I a i I b wraz z opiekunami Michałem Woźniakiem i Benitą Trzeciak wzięły udział w pokazie ratownictwa na przejeździe kolejowym przy ulicy Staszica w Jarocinie w ramach kampanii społecznej: Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj”.

Kampania „Bezpieczny przejazd…” to przede wszystkim działania edukacyjne (spotkania z dziećmi w szkołach, szeroko zakrojona kampania informacyjna zarówno w mediach jak i na plakatach i ulotkach), egzekwowanie prawa („Bezpieczny poniedziałek”).

Szczegóły działań realizowanych w ramach kampanii dostępne są na stronie www.bezpieczny-przejazd.pl

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!