ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODOWISKA

„ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODOWISKA” w naszej szkole został zorganizowany na świeżym powietrzu, wśród lasów i pól w dorzeczu Prosny i Warty w gospodarstwie agroturystycznym w Komorzu Przybysławskim 18 czerwca 2014 r. Połączono przyjemne z pożytecznym.

Podczas pikniku wśród młodzież z dużym zainteresowaniem przyjęła nagrodzone prace konkursowe w corocznej edycji konkursu „ŚMIECIOM – STOP”. Ponadto uczniowie zapoznali się z artykułami w miesięczniku CZYSTA ENERGIA. Zaprezentowano również walory Żerkowsko - Czeszewskiego Parku Krajobrazowego. Na uczestników pikniku czekały dodatkowe atrakcje - paintball oraz ognisko.

BYŁO EKOLOGICZNIE - NATURALNIE- ZABAWOWO- RELAKSACYJNIE- klasa I LOPPB z opiekunami - Danutą Twardy, Hanną Wardeńską i ks. Łukaszem Ograbkiem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd