Propagowali karty ratownicze

11 września 2014 roku uczniowie klas II LOPA III TMPP uczestniczyli w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Jarocinie w warsztatach szkoleniowych w zakresie propagowania kart ratowniczych w pojazdach, które stanowiły kontynuację współpracy służb ratowniczych z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego i Związkiem Dealerów Samochodowych.

Młodzież dowiedziała się, że karta ratownicza przedstawia schemat pojazdu, na której zaznaczone są najważniejsze elementy z punktu widzenia służb ratowniczych. Karty te pozwalają skrócić czas akcji ratowniczej oraz zwiększają bezpieczeństwo poszkodowanych i ratowników. Karty wydawane są bezpłatnie.

Zobacz, jak wyglądało szkolenie.

Szczegóły akcji znajdziesz na stronie www: http://kartyratownicze.pl

Punkty wydawania kart ratowniczych dostępne są pod adresem: http://kartyratownicze.pl/punkt-wydawania-kart-ratowniczych/

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!