Coolturalnie spędzony czas

1 października 2014 (w środę) o godz. 19.00 uczniowie klasy III LOPP i III LOW mieli okazję obejrzeć w kinie "Echo" spektakl teatralny "Szewcy" wykonany przez Teatr Animacji w Poznaniu. Przedstawienie było prezentowane w ramach projektu Stowarzyszenia Jarocin XXI „Teatr Polska”.

Spektakl był niesamowity. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem gry aktorów, ruchu scenicznego, dopracowanego do ostatniego szczegółu, i scenografii. Nasz podziw wzbudził też sam pomysł na adaptację utworu Witkacego. Sztuka spodobała się wszystkim, także zaproszonym przez nas rodzicom

Razem z nami spektakl obejrzały panie polonistki: p. Dorota Gromada, p. Barbara Niewiada i p. Arleta Krygier-Rybczyńska.

Kolejne przedstawienie, "Piszczyk", z Teatru Polskiego w Poznaniu już we wtorek, 14.10.2014 w JOK-u o godz. 19.00, a następne - "Burza" (na podstawie dramatu Szekspira") 25.11.2014. Cena biletu- 15 zł.

Zgłoszenia na wyjścia na w/w spektakle przyjmuje p. Arleta Krygier-Rybczyńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd