„Rękawiczki” przyniosły szczęście Julii

8 października 2014 roku w auli ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się Szkolny Przegląd Piosenki. Uczniowie "Dwójki" zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny.

Jako pierwszy wystąpił Jakub Matuszewski, który wykonał utwór zespołu Alphaville Forever Young.

Kolejną kompozycją była piosenka z repertuaru zespołu Dżem "Do kołyski", który zaśpiewała Klaudia Krysztofiak w towarzystwie zespołu "Dwójka Band" w składzie: Mateusz Hajdasz - perkusja, Filip Maciejewski - gitara, Wojciech Pluta - klawisz. Również kolejne uczestniczki zaprezentowały publiczności swoje wysokie umiejętności. Julita Balcer zaprezentowała utwór Tiny Turner "Simply the best", Julia Bażant brawurowo wykonała "Rękawiczki" Joanny Zagdańskiej, Angelika Śpitalniak wystąpiła w piosence z repertuaru Edyty Górniak "Kolorowy wiatr".

Po burzliwych obradach jury pod przewodnictwem dyrektora szkoły pana Witolda Bierły postanowiło przyznać pierwszą nagrodę Julii Bażant, a pozostałym wykonawcom wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP nr 2 w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!