Akcja "SPRZĄTANIE ŚWIATA"

Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2014”- pod hasłem TURYSTO! SZANUJ ŚRODOWISKO! odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 19.09.2014r. W akcji wzięły udział dwie klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej – II d i II e wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Agnieszką Solińską, Jolantą Węclewską i Izabelą Kolanowską.

Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc - wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały zabrane i odpowiednio zabezpieczone. Cele towarzyszące akcji to również propagowanie unikania tworzenia odpadów, selektywna zbiórka oraz budowanie przekonania o osobistym wpływie na środowisko.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!