Etap szkolny XVII Edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”

Dnia 7 listopada 2014 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny XVII Edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”. Jej celem jest rozwijanie zainteresowań uczniów zawodem elektryka i elektronika.

Do zawodów przystąpiło 12 uczniów klas II, III i IV Technikum Elektronicznego. Rywalizowali oni w jednej grupie tematycznej - elektronicznej: Gramek Dawid – IV TEN, Grodzki Artur – III TEN, Margiela Tomasz – III TEN, Markiewicz Paweł – III TEN, Matusiak Marek – II TEN, Matuszewski Jakub – II TEN, Nowaczyk Maciej – IV TEN, Pachciarek Damian – III TEN, Sokołowski Adrian – II TEN, Staszak Miłosz – III TEN, Szczepaniak Jakub – IV TEN, Wechterowicz Przemysław – IV TEN

Adepci branży elektrycznej i elektronicznej musieli zgłębić tajniki z zakresu kultury technicznej i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej oraz wzbogacić swoją wiedzę na temat etyki zawodowej. Udział w olimpiadzie pozwolił na nawiązanie rywalizacji z młodzieżą z innych szkół technicznych oraz na współpracę z wyższymi uczelniami.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów. Mamy nadzieję, że awansują do kolejnego, okręgowego etapu zawodów.

Wyniki niebawem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!