Widzieliśmy najnowocześniejsze obrabiarki

25 listopada 2014 r. uczniowie klas technikum w zawodzie technik mechanik i zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie operator obrabiarek skrawających wraz z opiekunami Adamem Cyfertem oraz Janem Łowczowskim wzięli udział w drzwiach otwartych Firmy DMG Mori Polska (dawniej Famot), producenta obrabiarek sterowanych numerycznie.

Młodzież spotkała się z panem Markiem Osińskim, prezesem DMG Mori, a następnie uczestniczyła w seminarium na temat historii i oferty DMG Mori.

Uczniowie zwiedzili również zakład. Wycieczka rozpoczęła się w linii montażowej i prowadziła przez wydział obróbki korpusów, szlifiernię aż do izby pomiarowej. Przyszli mechanicy i operatorzy z dużą uwagą przyglądali się pracy obrabiarek CNC oraz symulatorów obróbki na CNC.

.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!