Motywacja nauki języka angielskiego

17 listopada 2014roku odbyło się spotkanie uczniów klas zasadniczej szkoły zawodowej z panią Beatą Stepanow – dyrektorem Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej z Konina. Celem spotkania było uświadomienie uczniom jak istotną rolę w ich życiu odgrywa język angielski.

Pani Stepanow poprzez opis własnych doświadczeń oraz konkretne przykłady uświadomiła uczniom, jak wielką przeszkodą w osiągnięciu wyznaczonego celu jest nieznajomość języka angielskiego. Z drugiej strony, jak wiele drzwi otwiera umiejętność wykorzystania języka angielskiego nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali prelekcji oraz aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.

Dla młodzieży była to doskonała lekcja motywacji do nauki języków obcych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!