Szkolenie fryzjerskie z zakresu koloryzacji

10 grudnia odbyło się w naszej szkole Szkolenie Fryzjerskie „Teoria koloru- techniki koloryzacji”, które poprowadził edukator Krzysztof Wypych z firmy szkoleniowej „Prospector”. Uczniowie klas fryzjerskich zgłębili oraz powtórzyli zdobytą już wiedzę dotyczącą koloryzacji. Mieli okazję zobaczyć najnowsze techniki stosowane w markowych salonach. Swoją wiedzę zapewnie wykorzystają podczas wykonywania usług w szkolnej pracowni fryzjerskiej oraz w dalszej karierze zawodowej.

Nauczycielki przedmiotów fryzjerskich