Odszedł nadkomisarz Maciej Nawrocki

24 grudnia 2014 r. w wyniku tragicznego wypadku zmarł nadkomisarz Maciej Nawrocki, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie oraz wykładowca zajęć z zakresu przysposobienia policyjno – prawnego w naszym liceum ogólnokształcącym.

Nadkomisarz Maciej Nawrocki był bardzo oddany pracy z młodzieżą. Imponował wiedzą, doświadczeniem oraz kulturą bycia. Cechowała go wyjątkowa charyzma. Swoją postawą wzbudzał szacunek zarówno wśród uczniów, jak i pracowników szkoły.

W naszej pamięci pozostanie jako człowiek skromny i życzliwy ludziom.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 3 stycznia 2015 r. O godz. 11.00 w kościele parafialnym p.w. Chrystusa Króla odprawiona zostanie msza święta. O godz. 13.00 odbędą się uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd