Nakrywanie stołów wigilijnych

Nakrywanie stołów wigilijnychW dniu 12 grudnia 2014 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się konkurs pod hasłem „Nakrywanie stołów wigilijnych”. Wzięło w nim udział 19 uczennic technikum hotelarskiego z ZSP nr 2 oraz 5 uczennic z Gimnazjum nr 3 w Jarocinie i Gimnazjum w Kotlinie. Na najładniej przystrojony stół wigilijny głosowali nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas gimnazjalnych wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce Ewa Kurkowiak i Wiktoria Kasołka (stół nr 5) – Gimnazjum w Kotlinie
II miejsce Karolina Bączkiewicz, Dagmara Dolata i Letycja Migaszewska (stół nr 3) – Gimnazjum nr 3 w Jarocinie

Wśród uczennic naszej szkoły zwyciężyły:
I miejsce Weronika Zawisła, Magdalena Ludwiczak i Kinga Osołkowska (stół nr 4) – kl. II THM
II miejsce Klaudia Krysztofiak, Sylwia Suszczyńska i Anna Młokosiewicz (stół nr 8) – kl. I THM
III miejsce Paula Rupiczak i Zuzanna Zaryczna (stół nr 9) – kl. II THM

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów, a nauczycielom i uczniom naszej szkoły dziękujemy za udział w głosowaniu.