Wycieczka edukacyjna do Berlina

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami w grudniu wyjechali na wycieczkę do Berlina. Zwiedzali gmach Niemieckiego Parlamentu – Reichstag, Bramę Brandendurską, Koluumnę Zwycięstwa, Pomnik Holokaustu, Berliner Dom, pozostałości muru berlińskiego oraz Das Rote Rathaus.

W Muzeum Techniki mieli możliwość zobaczenia, jak rozwijała się myśl techniczna na przestrzeni wieków. Młodzież również udała się na jarmark świąteczny. Tam przy dźwiękach kolęd smakowała niemieckie świąteczne wypieki oraz podziwiała ozdoby świąteczne. Wycieczka wprowadziła uczniów w świąteczny nastrój.