Przedszkolaki w naszej szkole

Ponownie mury naszej szkoły odwiedziły przedszkolaki. Tym razem były to dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” w Jarocinie oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Roszkowie. Uczennice z klasy II TF wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych: p. K. Barłożykiem, A. Mikołajczyk, M. Wróbel, A. Juszczykiem i K. Michalak pokazali dzieciom, jak wygląda praca w wybranych zawodach.

Dzieci zwiedziły pracownie: fryzjerską, elektryczną, samochodową i hotelarską. Po zabiegach fryzjerskich, doświadczeniach z elektryki, majsterkowaniu przy samochodach i wypoczynku w pokoju hotelowym przedszkolaki spędziły miłe chwile w sali gimnastycznej na grach i zabawach.

Uśmiechy i radość na twarzy maluchów są najlepszą oceną wystawioną nam przez naszych małych gości.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!