Najlepszy uczeń w zawodzie elektryk w roku 2015

W dniach 15 i 16 stycznia br. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs pt. „ Najlepszy uczeń w zawodzie elektryk”. Konkurs adresowany był dla uczniów klas II TEN/TE, III TUF/TE oraz IV TM/TE. Z wyżej wymienionych klas w wyniku eliminacji zostało wyłonionych 15 uczniów którzy przystąpili do konkursu.

Pierwszym etapem konkursu było wykonanie pracy praktycznej przez uczestnika, która pozwoliła sprawdzić umiejętności manualne. W kolejnym etapie uczniowie musieli wykazać się wiedzą teoretyczną która była niezbędna do rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań oraz wykonania projektu sterowania maszyny elektryczne. Przez cały czas trwania konkursu rywalizacja była wyrównana między uczestnikami.

Komisja konkursowa w składzie: Pan Kazimierz Barłożyk, Pan Tadeusz Teodorczyk oraz Pan Przemysław Fatyga bardzo wysoko oceniała poziom konkursu oraz wiedzę uczestników która była niezbędna do rozwiązywania zadań.

Sumując punktację zdobytą w obu etapach konkursu, komisja wyłoniła najlepszego ucznia w zawodzie elektryk roku 2015, którym został Mielcarek Dominik, na drugim i na trzecim miejscu znaleźli się Walczak Kamil oraz Walczyk Damian Zwycięscy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz zapraszają do brania udziału w kolejnych latach.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!