Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej

Szkolne konkursy: Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej dla szkół średnich oraz Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej organizowane przez nauczycieli germanistów i anglistów naszej szkoły odbędą się dn. 11 lutego 2015 r. w ramach Tygodnia Języków Obcych (09.–13.02.2015 r.)

Prosimy o zgłaszanie się kandydatów (maksymalnie dwóch uczniów z danej klasy) do swoich nauczycieli języków obcych w terminie do 29.01.2015 r.

Udział w konkursach mogą wziąć: uczniowie klas I i II LO, uczniowie klas I, II i III technikum, uczniowie klas I i II ZSZ. Zachęcamy do uczestniczenia w rywalizacji. Przewidziane nagrody rzeczowe i dyplomy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!