Najlepszy operator obrabiarek skrawających

W dniu 10 lutego 2015r. o godz. 8.00 odbędzie się część pisemna w formie testowej, konkursu „Najlepszy operator obrabiarek skrawających ”.

W konkursie mogą brać udział uczniowie Technikum Mechanicznego oraz uczniowie Szkoły Zawodowej w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Przewidziane nagrody rzeczowe i dyplomy.

Zgłoszenia do konkursu do dnia 6 lutego przyjmują nauczyciele: Jan Łowczowski i Rafał Komorniczak