Wycieczka do JAFO

W dniu 26 stycznia 2015r. uczniowie z klasy 2 i 3 Technikum Mechanicznego z nauczycielami: Janem Łowczowskim i Andrzejem Juszczakiem zwiedzała Jarocińską Fabrykę Obrabiarek. Uczniowie mogli poznać zakład od środka.

Po zakładzie oprowadzali i objaśniali na poszczególnych działach w cyklu produkcyjnym panowie - Piotr Szymczak oraz Włodzimierz Pomykaj. Wracaliśmy zadowoleni. Po raz kolejny oglądaliśmy zakład produkcyjny na żywo. Przy okazji zdobyliśmy informacje na temat możliwości miesięcznych praktyk w zakładzie. Załączamy fotografie ze zwiedzania.