Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

W dniu 14 stycznia został przeprowadzony etap okręgowy VII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W zmaganiach wzięło udział ponad 340 uczniów z terenu całej Polski. Dla uczniów naszej szkoły, Patrycji Biadały z kl. III THM i Damiana Kowalczyka z kl. IV THN, etap okręgowy został przeprowadzony w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu.

Uczennica Patrycja Biadała zajęła II miejsce w okręgu i zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady, który odbędzie się w dniach 20-23 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu. Dodatkowo uczennica zostanie zwolniona z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd