Tydzień Języków Obcych

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU DLA KLAS I i II 10.02.2015 r.

Do 6 lutego 2015r. przyjmujemy zgłoszenia 3-osobowych zespołów z języków niemieckiego i angielskiego, z klas I i II technikum i LO. Zespoły te będą rywalizowały na kilku etapach; po każdym etapie wyłaniane będą zespoły, które przechodzą dalej:

PRZEBIEG KONKURSU

Zadanie pierwsze - przedstawienie swojej drużyny w języku obcym i przygotowanie nazwy swojej drużyny.

Zadanie drugie - rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru z pytań leksykalno- gramatycznych, który wyłoni 3 zespoły z języka niemieckiego i 3 zespoły z języka angielskiego z największą liczbą punktów do dalszego etapu rywalizacji (w razie potrzeby - dogrywka).

Zadanie trzecie - odegranie scenek sytuacyjnych oraz opis obrazka (wyłonienie trzech zwycięskich drużyn z języka niemieckiego i angielskiego).

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!