Połowinki

Tradycyjnie już na półmetku edukacji, w dniu 28 listopada 2014 roku w Restauracji Podmiejska w Witaszycach, odbyły się połowinki. Uczestniczyli w nich uczniowie II klas liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym i wojskowym oraz III klas technikum hotelarskiego, technikum usług fryzjerskich, elektronicznego oraz pojazdów samochodowych i elektrycznego. Na wstępie dyrektor szkoły pan Witold Bierła powitał wszystkich, życząc udanej zabawy.

Podczas połowinek opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: panie Maria Adamczak, Anna Kordus, Natalia Mąka-Barłożyk, Alicja Ratajczak, Danuta Twardy i Agnieszka Urbaniak. Przy najnowszych hitach przygotowanych przez DJa Miłosza młodzież bawiła się wyśmienicie, a zabawa zakończyła się po północy.