Odwiedzili nas gimnazjaliści z Chociczy

6 lutego 2015 r. na zajęcia z techniki przyjechali do nas uczniowie klas III z Gimnazjum w Chociczy. Na początku wysłuchali prezentacji dotyczącej kierunków kształcenia w naszej szkole, a następnie zwiedzali salę gimnastyczną i pracownie przedmiotów zawodowych: hotelarską, samochodową, mechaniczną, fryzjerską. Uczniowie dowiedzieli się dzięki temu, na czym polega praca w hotelu, warsztacie mechanicznym i samochodowym, a także w salonie fryzjerskim. W tym ostatnim chętnie skorzystali z możliwości zrobienia sobie fryzur. Wzięli również udział w zajęciach z techniki, dzięki czemu dowiedzieli się, jak działają silniki elektryczne oraz domowa instalacja elektryczna.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!