Konkurs języka angielskiego "FOX 2015"

We wtorek 3 marca odbył się konkurs języka angielskiego "FOX 2015" pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczniowie, w zależności od grupy wiekowej, musieli zapoznać się z treścią jednej z dwóch książek w języku angielskim "David Copperfield" lub "The Man in the Iron Mask" oraz przygotować się do tzw. „trzech pytań gratis” o podanej wcześniej tematyce: szyk wyrazów w zdaniach (dla wszystkich kategorii).

Konkurs sprawdzał znajomość przeczytanej lektury anglojęzycznej oraz wiadomości z zakresu kulturoznawstwa.

Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły:
• grupie Lions - lektura "David Copperfield" " (klasy pierwsze): Adamkiewicz Patrycja I LPA, Hajdasz Mateusz I LPA, Urbaniak Wiktoria I LPA
• grupie Eagles - lektura "The Man in the Iron Mask" (klasy drugie): Dzierla Dawid II LPB, Hunold Dagmara II LPB, Jędrzejczak Paulina II LPA, Muszyńska Agnieszka II LPA.

Czekamy na owoce WASZEJ PRACY!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd