Gimnazjaliści próbowali swoich sił w pracowni fryzjerskiej

13 marca był wyjątkowym dniem dla grupy gimnazjalistów, którzy w tym dniu zagościli w pracowni fryzjerskiej. Chcieli oni bliżej poznać, na czym polega nauka w technikum usług fryzjerskich.

Spotkali się ze swoimi starszymi koleżankami, które opowiedziały im, czego można nauczyć się w technikum fryzjerskim oraz o tym, co ciekawego dzieje się na co dzień w szkole. Następnie gimnazjaliści pod okiem instruktorek przystąpili do działania. W ruch poszły szczotki i suszarki. Pod okiem instruktorek wykonywali swoje pierwsze w życiu fryzury. Podczas warsztatów nauczyli się, jak można wykonywać fantazyjne upięcia włosów.

Uczestnicy spotkania zapewniali, że nie zabraknie ich w naszej szkole we wrześniu. Zatem już dziś trzymamy za Was kciuki podczas zbliżających się egzaminów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!