1 Dzień Wiosny

W ramach 1 Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski organizuje turniej sportowy, w którym uczestnicy mają do pokonania tor przeszkód z różnymi niespodziankami, oraz turniej wiedzy ogólnej. Turnieje odbędą się w środę 25 marca. Zaczynamy o 9.20 na Auli; następnie od 3 lekcji zaczynamy konkurencje (turniej wiedzy - hol, turniej sportowy - sala gimnastyczna.)

Klasę powinno reprezentować 6 osób, 3 do dyscypliny sportowej i 3 do turnieju wiedzy. Chętnych prosimy o zrobienie listy i podanie jej do wtorku do członków Samorządu Uczniowskiego lub opiekunów SU (Pana Macieja Andrzejaka, Pani Natalii Mąki-Barłożyk).

Zakończenie imprezy planowane jest około godziny 13. Na pierwsze trzy drużyny czekają atrakcyjne nagrody!!! Zgłosiło się już parę klas ale wciąż liczymy na to, że będzie Was jeszcze więcej!

W środę organizowana jest także rywalizacja między klasowa, mianowicie klasa, która zbierze największą ilość przebranych uczniów ma szansę na wygranie nagrody głównej ufundowanej przez Pana Dyrektora i Radę Rodziców! Ponadto osoby, które pojawią się tego dnia w wiosennych kolorach są zwolnione z odpytywania przez cały dzień smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!