OTWP „Młodzież zapobiega pożarom"- etap gminny

Jak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 13 marca 2015 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół, tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił 9 - osobową drużynę złożoną z uczniów wszystkich rodzajów szkół zespołu. Nasi przedstawiciele wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych i uzyskali bardzo wysokie noty punktowe.

W wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężył Damian Pacholak. Michał Wojtczak po dogrywce zajął ostatecznie trzecie miejsce. Obaj uczniowie ZSP nr 2 zakwalifikowali się do etapu powiatowego konkursu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!