OTWP „Młodzież zapobiega pożarom"- etap powiatowy

OTWP „Młodzież zapobiega pożarom"- etap powiatowy20 marca 2015 roku odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". Zawody jak zawsze odbyły się w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach szkół. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił drużynę złożoną z dwóch uczniów, laureatów etapu gminnego - Damiana Pacholaka i Michała Wojtczaka. Podobnie, jak rywalizacja na poziomie gminnym, walka o czołowe lokaty była zacięta.

Uczniowie "Dwójki" po raz kolejny potwierdzili swoją wysoką wiedzę i spore umiejętności, zajmując ostatecznie dwie czołowe lokaty. Pierwsze miejsce zdobył Michał Wojtczak, a drugie Damian Pacholak. Niestety - tylko Michał Wojtczak zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu, który odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w Gołuchowie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd